top of page
2L0A3355.jpg

Poznajmy się

Moja przygoda z fotografią nie rozpoczęła się już w dzieciństwie, ale mniej więcej w gimnazjum. Zaczęło się od zdjęć natury, później były też koleżanki, które chętnie pozowały. Wtedy się upewniłam, że chcę fotografować ludzi. Po drodze skończyłam studia na kierunku pedagogika specjalna, ale z fotografią się nie rozstawałam. W 2015 roku zrobiłam swój pierwszy reportaż ślubny. Po drodze wciąż zbierałam na sprzęt, uczyłam się na błędach (jestem samoukiem!), wykonywałam mnóstwo sesji, aż w końcu spełniło się moje marzenie o działalności i mogę robić to, co kocham. 

Fotografuję na ślubach, ale sesje pary, rodzinne i ciążowe uwielbiam tak samo! Najbliższy jest mi klimat rustykalny i boho przez nawiązanie do natury. Sesje, które wykonuję są nie pozowane, z założenia mają być super zabawą i wspomnieniem fajnego czasu pełnego przytuleń, buziaków i śmiechu. 

Mieszkam w Katowicach, razem z mężem, ale pochodzę z Rumi, koło Gdyni. Właśnie dlatego sesje i śluby wykonuję w tych miejscach, ponieważ docelowo planujemy "osiąść" nad morzem. Prywatnie jestem fanką serników, włoskiej pizzy, kawy z kawiarki i zachodów słońca. Uwielbiam wieczory przy planszówkach i dobrej książce. Uspokaja mnie szum fal i muzyka klasyczna. 


Moje fotograficzne marzenia? Ślub w plenerze, sesja ślubna w górach o wschodzie, sesja plenerowa na Islandii i narzeczeńska w słonecznikach :)

Nie będę już zanudzać, chodź na kawę to pogadamy! 

bottom of page